با مؤسسه زبان ملل پیشرفت موفقیت شما حتمی است

باید پذیرفت که امروزه دانستن زبان خارجی به عنوان یک مهارت فردی مهم محسوب می شود. چرا که افراد زیادی از جمله دانشجویان، متخصصین، تاجران و طیف وسیعی از مردم با یادگیری زبان خارجی می توانند علاوه بر پیشرفت، با سایر کشورها نیز ارتباط برقرار کنند.

معرفی ما

مؤسسه زبان ملل با دو دهه سابقه درخشان به عنوان یکی از بهترین مؤسسات آموزشی در حوزه زبانهای خارجی در شهر شیراز شناخته می شود. این مؤسسه با بهرمندی از تیم مدیریتی خبره و با سابقه و همچنین جمعی از اساتید با تجربه توانسته است در جذب زبان آموزان موفقیت های فراوانی داشته باشد. برگزاری دوره های متعدد و تربیت زبان آموزان بسیار، گویای توانمندی این مؤسسه است.

روش تدریس در این مؤسسه به وسیله یک متد اختصاصی است که توسط بنیانگذار مؤسسه، جناب آقای دکتر مهدی زارع ابداع شده است. این متد باعث می شود تا زبان آموز هم درک بهتری از مکالمه داشته باشد و هم با صرف زمان کمتری زبان مورد علاقه خود را فرا گرفته و به اهداف خود برسد.

چشم انداز ما

مؤسسه زبان ملل سعی بر آن دارد تا با ایجاد تحول در روش های تدریس، کیفیت آموزش زبان آموزان را ارتقاء دهد. در این مسیر بدون شک می بایست هم اساتید و هم تجهیزات ارتقاء یابند و هم اینکه از تکنولوژی های پیشرفته آموزشی استفاده کرد که ما در این موارد جزء مؤسسات پیشرو هستیم و به پیشرفت بیشتر نیز می اندیشیم.

مأموریت ما

مأموریت ما ارتقاء صنعت آموزش زبان های خارجی است البته با کنار گذاشتن روش های سنتی و اجرای روش های جدید با رویکرد افزایش سرعت و کیفیت بیشتر در یادگیری.

تدریس حرفه ای
100%
اساتید با تجربه
100%
امکانات آموزشی
85%
محبوبیت
95%
معروفیت
85%

تاریخچه ما

تا اینجا که هستیم مسیرهای زیادی را طی کرده ایم

1389

تأسیس مؤسسه

در این سال مؤسسه کار خودش را با تعداد 86 نفر از زبان آموزان دکتر مهدی زارع در مشیرفاطمی آغاز کرد.

1390

افزایش فضای مؤسسه

افزایش فضای مؤسسه در پی استقبال عمومی زبان آموزان از روش تدریس و متد آموزشی و اختصاصی مؤسسه.

1391

افزایش زبان های خارجی

افزایش زبان های خارجی به زبانهای آلمانی، فرانسوی، عربی و ترکی استانبولی به دلیل عملکرد خوب مؤسسه.

1392

اولین جابجایی

جابجایی مؤسسه از مشیرفاطمی به ابتدای خیابان خلیلی روبروی عفیف آباد جهت ارائه فضای بزرگتر و پوشش بیشتر زبان آموزان.

1393

دومین جابجایی

جابجایی مؤسسه به خیابان قصردشت نزدیک به بیمارستان فرهمندفر دارای مکانی بزرگتر با حدود ده کلاس و افزایش چشمگیر زبان آموزان.

1394

درخشش در بین مؤسسات

جابجایی مجدد مؤسسه به مکانی به مراتب بهتر، شکیلتر در خیابان قصردشت و نزدیک به زرگری. در این سال مؤسسه به عنوان یکی از پنج مؤسسه برتر شیراز انتخاب شود و به گواه تعداد کثیری از زبان آموزان، مؤسسه توانست با متد اختصاصی خود گوی رقابت را از سایر رقبا برباید.

1395

افتتاح دومین شعبه

در این سال دومین شعبه مؤسسه در خیابان عفیف آباد بصورت مجهز تأسیس شد که استقبال بیشتری را از سمت زبان آموزان به همراه داشت.

1396

افتتاح شعب سوم، چهارم و پنجم

سومین و چهارمین شعب مؤسسه در خیابان زرهی و بلوار جهانگردی تجهیز و راه اندازی شد. همچنین در اواسط همین سال شعبه پنجم در خیابان سی متری سینما سعدی افتتاح شد.

1397

افتتاح شعبه ششم

به دنبال استقبال زبان آموزان شعبه ششم مؤسسه در شهرک گلستان تجهیز و راه اندازی شد.

1398

ظهور ویروس کرونا

این سال هم همانند سالهای گذشته به خوبی شروع شد و ادامه یافت که در انتهای سال با ظهور ویروس کرونا پایان ناراحت کننده ای داشت.

1399

تعطیلی برخی از شعب

به دلیل همه گیری کرونا و شوک اقتصادی وارد شده به همه کسب و کارها، شعبه اصلی مؤسسه به کوچه 5 خیابان قصردشت منتقل شد. به علت همه گیری ویروس کرونا و اوضاع وخیم اقتصادی مدیریت مؤسسه تصمیم گرفت که تعدادی از شعب را تعطیل کند.

1400

مبارزه با کرونا و شرایط اقتصادی

در این سال و سال قبل با تمام سختی هایی که وجود داشت مؤسسه با برگزاری کلاس های آنلاین به صورت قوی و برنامه ریزی شده توانست نظر بسیاری از زبان آموزان را جلب کرده و با سیاست های مثبت مدیریت و کارمندان خود موفق شد به سلامت از بحران اقتصادی به وجود آمد عبور کند.

1401

شکوفایی مجدد

ادامه روند کار مؤسسه به خوبی و همراه با پیشرفت های بیشتر در جذب زبان آموزان جدید و بازگشت به شرایط خوب گذشته که قبل از کرونا وجود داشت.

1402

جابجایی مؤسسه

جابجایی مؤسسه به مکان بهتر از لحاظ جغرافیایی و فضای آموزشی در خیابان ملاصدرا ابتدای هدایت به سبب درخشش همکاران عزیز و اساتید گرامی.

آنچه درباره ما می گویند