دوره تضمینی مکالمه انگلیسی

دوره کامل مکالمه زبان انگلیسی شامل سه دوره جداگانه مقدماتی، متوسط و پیشرفته می باشد که هم به صورت کلاسهای عمومی و هم خصوصی برگزار می شود. در مورد کلاسهای عمومی هر کدام از این دوره ها در قالب یک ترم به مدت 2/5 ماه تدریس می شود و هر ترم 20 جلسه سه ساعته است که به تعداد دو جلسه در هفته برگزار می شود. در مورد کلاسهای خصوصی هر کدام از این سه دوره بسته به میزان توانایی زبان آموز به مدت 12 الی 15 جلسه یک و نیم ساعته و دو الی سه جلسه در هفته برگزار می شود.

به ازای هر دوره، کتاب خاصی تدریس می شود که این کتابها به کوشش جناب دکتر مهدی زارع ( بنیانگذار مؤسسه ) جمع آوری و تألیف شده است. در تالیف این کتابها از کتابهای رایج و شناخته شده از قبیل Top Notch، Summit، American English File، Touch Stone و غیره استفاده شده است. ضمن اینکه تألیف تمامی بخش گرامر کتابهای مؤسسه توسط جناب دکتر مهدی زارع در قالب یک متد اختصاصی و کارآمد ابداع شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد کتابهای تألیف شده را می توانید در پایین ببینید:

Elementary

Elementary

این سطح ابتدایی ترین سطح زبان انگلیسی است و به طور کلی زبان آموزانی که هیچ گونه دانش انگلیسی ندارند یا از دانش اندکی برخوردار هستند آموزش خود را از این سطح شروع می کنند. این سطح ترکیبی از سطوح A1 و A2 بر اساس استاندارد CEFR ( استاندارد ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی) است. در پایان این سطح انتظار می رود زبان آموزان خود و دیگران را معرفی کرده و توانایی طرح پرسش و پاسخ در مورد مسائل شخصی مانند محل زندگی، دوستان و خانواده و چیزهایی که متعلق به زبان آموز می باشند را کسب نمایند. همچنین قادر به درک جملات و استفاده از اصطلاحات و عبارات متداول در موقعیت های گوناگون همچون اطلاعات شخصی، خانوادگی، خرید، موقعیت مکانی، کار و … باشند. ضمن اینکه در موارد روزمره به برقراری ارتباط و مکالمه بپردازند و قادر به صحبت در مورد گذشته خود و دیگران باشند.

توضیحات بیشتر

Intermediate

این سطح به عنوان سطح متوسط معرفی می شود و پس از عبور از سطح Elementary آغاز می شود. این سطح ترکیبی از سطوح B1 و B2 بر اساس استاندارد CEFR است. در پایان این سطح زبان آموزان توانایی درک مباحث معمول مرتبط با کار، مدرسه، تفریحات، اوقات فراغت و … را خواهند داشت. زبان آموزان قادر به نوشتن متن های ساده معنی دار در مورد موضوعات آشنا و ساده در مورد موارد شخصی و مورد علاقه خود هستند. قادر به شرح تجربیات، رخدادها، رویاها و آرزوها و اهداف خود هستند. و در نهایت توانایی درک موضوع اصلی متون پیچیده را خواهند داشت. در مهارت مکالمه قادر هستند با تسلط نسبی در برخورد با افراد بومی به برقراری مکالمه بپردازند. همچنین قادر به نوشتن و شرح موضوعات مختلف با جزئیات می باشند و نظرات خود را در مورد مسائل مختلف بیان کنند.

توضیحات بیشتر

Intermediate
Advanced

Advanced

این سطح به عنوان سطح پیشرفته و آخرین سطح از دوره مکالمه است. این سطح ترکیبی از سطوح C1 و C2 بر اساس استاندارد CEFR است. در پایان این سطح زبان آموزان قادر به درک متون طولانی و پیچیده و فهم معانی خواهند بود. همچنین می توانند با تسلط بالایی در لحظه بدون کمترین مشکلی در بیان و استفاده از عبارات و اصطلاحات مناسب به بیان منظور خود بپردازند. ضمن اینکه قادر به استفاده از زبان به صورت منعطف و مؤثر در زمینه های اجتماعی، آکادمیک و تخصصی هستند و در مورد موضوعات پیچیده قادر به نوشتن متون با ساختاری درست و با جزئیات متنوع می باشند. زبان آموزان قادر به درک مفاهیم به صورت لحظه ای خواهند بود. قادر به بیان خلاصه ای از مطالب شنیده شده و یا خوانده شده می باشند. همچنین می توانند مفاهیم واضح و شفافی از موقعیت های پیچیده را درک نمایند.

توضیحات بیشتر