دوره تضمینی آیلتس

دوره آیلتس مؤسسه در مدت زمان 40 الی 45 جلسه برگزار می شود و تمامی مهارتها بطور کامل به زبان آموزان آموزش داده می شود. به صورت عادی به ازای هر مهارت 10 جلسه زمان گذاشته می شود ولی برای مهارتهای Speaking و Writing که اصطلاحاً به آنها مهارتهای Productive گفته می شود به جهت تولید حرف و نوشته، ممکن است دو تا سه جلسه اضافه شود.

مدرس دوره های آیلتس جناب دکتر مهدی زارع ( بنیانگذار مؤسسه ) هستند. همچنین کتابهایی که تدریس می شود نیز توسط ایشان جمع آوری و تألیف شده که برگرفته از تعداد زیادی کتابها و وب سایتهای رایج و مشهور دنیا بوده تا بتوان در کوتاهترین حالت، کوتاهترین زمان و شیواترین بیان به زبان آموزان انتقال داده شود.

زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره آیلتس را دارند می بایست ابتدا تعیین سطح شوند. در صورت کافی بودن دانش زبان انگلیسی، می توانند در دوره های آیلتس شرکت کنند در غیر اینصورت بسته به میزان دانش آنها، باید کمبودهای خود را در دوره های مکالمه مؤسسه بگذرانند و سپس وارد دوره آیلتس شوند. نکته اینکه در دوره های مکالمه مؤسسه، عملاً دوره پیش آیلتس هم گنجانده شده است یعنی اینکه زبان آموزان پس از گذراندن دوره های مکالمه مؤسسه دیگر نیازی به گذراندن دوره پیش آیلتس ندارند و مستقیماً وارد دوره آیلتس می شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد کتابهای تألیف شده را می توانید در پایین ببینید:

IELTS Listening

IELTS Listening

مهارت شنیداری یا لیسنینگ در واقع عاملی بسیار مهم در برقرار ارتباط افراد با یکدیگر به شمار می‌رود. به‌نوعی می‌توان گفت که اولین مهارت اکتسابی در یادگیری یک زبان، گوش دادن یا همان لیسنینگ است. در حقیقت تمام افراد با مهارت گوش دادن، زبان مادری خود را یاد می‌گیرند؛ از همین رو در یادگیری زبان دوم این مهارت اهمیت بسیار بالایی دارد. به عبارتی مهارت لیسنینگ کلید مکالمه روان و صحیح زبان انگلیسی است. چرا که فرد با تقویت مهارت لیسنینگ خود هم منظور دیگران را درست متوجه شده و هم می‌تواند منظور خود را به‌خوبی منتقل کند. بهترین راه برای تقویت مهارت شنیدار، گوش دادن مداوم به صداهایی است که زنده یا ضبط شده هستند. هر چه بیشتر به صحبت کردن با افراد انگلیسی‌زبان گوش دهید، مهارت شنیداری شما تقویت خواهد شد.

توضیحات بیشتر

IELTS Speaking

اسپیکینگ دومین مهارت از چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به شمار می‌رود. اسپیکینگ بدون شک مهارتی است که اغلب زبان‌آموزان آرزو دارند آن را به بهترین شکل یاد بگیرند و کاملاً بر آن مسلط شوند. مهارت «speaking» شامل توانایی صحبت کردن و برقراری ارتباط با دیگران است. به دلیل شکل گفتاری که این مهارت دارد، معمولاً به دست‌کم یک شنونده نیاز دارد. کودکان این مهارت را در مدرسه تقویت می‌کنند و در تمام زندگی خود از آن بهره می‌برند. اسپیکینگ فرایندی تعاملی است که به واسطه آن اطلاعات به اشتراک گذاشته می‌شود و در صورت لزوم شنونده را وارد مسیر گفت‌‌وگو می‌کند. بنابراین، در روند یادگیری، آشنایی با هر دو مهارت «speaking» و «listening» از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا با تسلط بر آن‌ها می‌توانیم به شکلی مؤثر با دیگران رابطه برقرار کنیم.

توضیحات بیشتر

IELTS Speaking
IELTS Reading

IELTS Reading

ریدینگ به عنوان سومین مهارت زبانی در نظر گرفته شده است. بسیاری از افراد بر این باورند که «Reading» یک مهارت جداگانه است و به راحتی می‌توان از عهده آن برآمد. اما در حقیقت این‌گونه نیست. ریدینگ فرایند پیچیده‌ای است که انواعی از مهارت‌ها را می‌طلبد. این مهارت‌ها در مجموع می‌توانند هدف نهایی ریدینگ را مشخص کنند که همان «درک مطلب» (Reading Comprehension) است؛ درک آن چیزی که خوانده شده است. ریدینگ شامل فرایند نگاه کردن به دسته‌ای از علائم نوشتاری و تلاش برای درک مفهوم آن‌‌هاست. وقتی می‌خوانیم، از چشم‌های خود برای درک علائم نوشتاری (حروف، علائم نشانه‌گذاری و...) کمک می‌گیریم و از ذهن خود برای تبدیل آن‌ها به کلمه، جمله و پاراگراف‌هایی استفاده می‌کنیم که سعی در انتقال مفاهیمی به ما دارند.

توضیحات بیشتر

IELTS Writing

رایتینگ به عنوان چهارمین مهارت زبانی در نظر گرفته شده است. مهارت نوشتن به معنای استفاده از حروف الفبا، علامت‌های نشانه‌‌گذاری و رعایت برخی نکات مهم برای برقراری ارتباط میان افکار و عقاید به شکلی است که قابل‌خواندن باشد و برای نوشتن یک مطلب قابل‌فهم، درک زبان امری ضروری است. در زبان انگلیسی این کار شامل دانش گرامر، علائم نگارشی و ساختار جمله است. واژگان نیز به اندازه املا و قالب‌بندی صحیح اهمیت دارند. مانند صحبت کردن، هنگام نوشتن نیز مهم است که مخاطب خود را در نظر بگیرید. سبک‌های مختلفی برای نوشتن وجود دارد، از غیررسمی گرفته تا رسمی. نوشتن را می‌توان به‌ نوعی صحبت کردن در روندی آهسته توصیف کرد، زیرا زمان بیشتری برای فکر کردن درمورد کلمه‌ها در اختیار شما قرار داده می‌شود.

توضیحات بیشتر

IELTS Writing